Jdi na obsah Jdi na menu
 


Phoebe: Halliwell - Turner
Obrazek
Schopnosti:
předtuchy, levitace, později empatie
Datum narození:
2. listopadu 1975
Herečka: Alyssa Milano ( 19. prosinec 1972- střelec )

Phoebe je druhá nejmladší ze sester Halliwellových. V pubertě byla hodně divoká a dokonce bydlela nějakou dobu v New Yorku, ale pak se vrátila do San Francisca. Může za to, že sestry dostaly svou moc, to ona přečetla kouzlo v knize stínů, které ji aktivovalo. Nikdy nepoznala svou matku, protože jí zemřela krátce potom, co se narodila. Díky svým schopnostem byla vždy informátorem sester. Z počátku se nemohla shodnout s Prue, která odsuzovala její chování, ale potom se změnilo a tak už vycházely v dobrém. Smrt Prue byla pro Phoebe velkou ranou, i když si to nechtěla připustit. Prue jí chyběla. Ve třetí sérii se seznámila s Colem Turnerem, z kterého se nakonec vyklubal démon Balthazar, který se snažil sestry zabít. Balthazar byl však na půl člověk a tak měl i lidské city a do Phoebe se zamiloval a tak nakonec podlehl jejím posbám a stal se dobrým, ovšem ne na dlouho. Stal se potom zdrojem. A jako zdroj si také vzal Phoebe a ta s ním otěhotněla. Dítě, které by se jí narodilo by se stalo také zdrojem a věštkyně jí ho pomocí kouzla vzala, ale neunesla jeho moc a tak dítě zabila. Phoebe byla potom donucena Colea zabít v prospěch sebe a svých sester. Ovšem ani tentokrát nezmizel na dobro, dokázal se vrátit a sestrám škodil i na dále až do poloviny páté série, kdy ho zničily už na dobro.

Taky Phoebe se v průběhu sérií hodně měnila. V první sérii měla vlasy světle hnědé a nakrátko ostříhané - asi po ramena.V druhé sérii má má vlasy o něco delší a pořád hnědé. Zato ve třetí sérii má vlasy obarvené na blond, ale stále stejně dlouhé, podobně vypadá i do poloviny čtvrté série a potom si zvolila tmavě hnědou barvu, krátkou ofinu a zkrátila vlasy celkově. V páté sérii má vlasy o něco delší a ke konci už nemá ofinu. V šesté sérii přichází zlom a Phoebe má vlasy ostříhané úplně na krátko a potom na ně používá gel.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

phoebe

(Verunka, 30. 10. 2011 13:46)

ona je nejlepšííííííííí z čarodějek : nejhezčí, nejvtipnější atd. :)

re piper

(teteutka, 4. 1. 2014 17:15)

jsi vubec holka

pomoc

(Sona, 26. 1. 2008 16:55)

mam schopnosti jako Fibi

Re: pomoc

(kika, 6. 12. 2012 16:11)

fákt ty máš? a můžu mít schopnosti jako piper,nebo paige?

Hlasujte

(Domíšek, 8. 6. 2012 17:15)

Prosím hlasujte pro Phoebe
http://www.elite-vune.cz/muj-obal/14330

m kcm

(Erika, 4. 3. 2010 16:44)

No jako to bych docela brala

dobry

(susan, 25. 2. 2008 11:18)

pheobe me zaujala nejvic z carodejek a kdyz jsem cetla ted ten zivotopis tak jeste vic az budu velka tak chci byt jako ona,ale nebudu se opicit to slibuju je vyborna jako ja. konec domluvila jsem hahaha.........................

I LOVE U

(Grace, 9. 9. 2007 10:56)

I LOVE U

vyborny

(phobe, 27. 10. 2006 13:38)

tak bych chtela vypadat